28 Şubat 2019 Perşembe

Mercedes-Benz GLC Serisi


Mercedes'in Cenevre'de sergileyeceği yenilikler arasında GLC ailesinin makyajlı seçenekleri de yer alacak. Genel duruşunda büyük değişiklikler olmayan otomobilin iç mekanında göze çarpan yenilikler bulunuyor.

Yenilenen tamponlar, farklı tasarıma sahip LED farlar ve stoplar, yeni jant seçenekleri ve gövde renkleriyle farklı karakter çizgilerine sahip kaput dış mekanda yapılan yenilikleri temsil ediyor.


İçeriye geçildiğinde dijital gösterge panelinin bütün GLC ailesinde kullanılmaya başladığını görebiliyoruz. Bilgi-eğlence ekranı büyürken dokunmatik kumanda paneli de Alman markanın yeni modellerinin kullandığı şekilde yenilenmiş. Tahmin edileceği gibi güvenlik donanımı da zenginleşmiş.

Kaputun altında ilk etapta 2 litre hacimli, turbo Diesel ve benzinli motor seçenekleri bulunacak araçta Diesel üniteler 163, 194 ve 245 beygir güç üretebilirken benzinliler 197 ve 258 beygir gücünde alınabiliyor. 9 ileri vitesli, çift kavramalı şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sistemi de donanımda yer alıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder