22 Şubat 2016 Pazartesi

Mercedes-Maybach S600 Guard


Mercedes'in Maybach logosuna sahip amiral gemisi beklenen zırhlı versiyonuna kavuştu. Büyük yapısı sayesinde bu işe en uygun otomobiller arasında bulunan araç bu konuda bir ilki de gerçekleştiriyor.

Seri üretimi yapılan otomobiller arasında VR10 balistik korumaya sahip ilk model olan Mercedes-Maybach S600 Guard, uzun namlulu silahlardan atılan zırh delici sertleştirilmiş çelik çekirdekli kurşunlara karşı bile yeterli korumayı sağlıyor.


Dışarıdan bakıldığında daha küçük çaplı jantlar ve iç mekanda çerçevesi kalınlaştırılan camların dışarıdan görünen bölümüyle standart versiyonlarından ayrılan otomobilde çift turbo beslemeye sahip, 6 litre hacimli v12 motor görev yapmaya devam ediyor. Aracın başlangıç fiyatıysa vergiler hariç 470.000 Euro.

9 yorum:

 1. zırhlı araçta son nokta.

  YanıtlaSil
 2. Onur abi konu dışı sorum var cevaplarsan sevinirim. Eğer gangster olsaydın , söz gelimi Polat Alemdar . Ve adet üzere bir suva binmen gereksey idi seçimin hangi model ve renk olurdu?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sarı renkli bir Mercedes G500 6x6 olurdu heralde.

   Sil
 3. Abi gangstersin ve sarı renk bi pikaba biniyosun düşmanların seni ciddiye dahi almaz ����

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bazı ülkelerin orduları kullanıyor onu. Arazide 200 km/s yaparken görsünler alır. Ayrıca bir gagster için en güzel şey düşmanları tarafından ciddiye alınmamaktır. Dikkat çekmek bela getirir.

   Sil
  2. thug life...

   Sil
 4. mafya isen mutlaka garajında bir tane e53 kasa x5 olmalı sırf görüntü amaçlı ama kullanmak için ben mercedes maybach s600 guard tercih ederdim.

  YanıtlaSil
 5. ben olsam 95 model s500 L alırdım eski alman canavarı.

  YanıtlaSil