27 Ocak 2017 Cuma

Aston Martin Vanquish S Volante


Aston Martin modelleri güçlenmeye devam ediyor. Firmanın coupé modellerinin ardından şimdi de üzeri açılan Volante seçeneklerinden birisi, S ekine sahip oldu. Görünümde yapılan değişikliklerse artan sportifliği yansıtabiliyor.

Ana hatları Vanquish Volante ile aynı olan otomobilin ön tamponunda daha geniş bir hava girişiyle birlikte deflektörlü splitter kullanılırken 20 inç çaplı jantlar, karbon fiber yan etekler, yine aynı malzemeden üretilmiş difüzör ve dörtlü egzoz çıkışları farklılıkları oluşturuyor.


Fren sisteminde görev yapan karbon seramik diskler önde 398, arkadaysa 360 mm çaplı. Ayrıca önde 6, arkadaysa 4 pistonlu kaliperler kullanılmakta.

Süspansiyon sistemi de elden geçirilen aracın 5.9 litre hacimli v12 motoru 603 beygir güç, 630 Nm tork üretebiliyor. 8 ileri vitesli otomatik şanzımanla 0'dan 100 km/s sürate 3.5 saniyede ulaşabilen aracın maksimum sürati 323 km/s

3 yorum:

  1. Yanıtlar
    1. Hakk-ı âlîniz var efenim.. 1 yıl sonra magazin haberlerinde Sabri Sarıoğlu eşine son model araba aldı diyecek. Ve o araba bu araba olacak.

      Sil
  2. Oley be.. sonunda aston martin.. tam istediğim arabayı yaptın.. aldığım zaman son raddeye kadar basacam , gazı kökleyip asphaltı ağlayacam. asphalt.. asphalt 8 video game :((..

    YanıtlaSil