11 Ağustos 2016 Perşembe

Mazda6


Mazda'da gelişim durmuyor. Japon üretici geçtiğimiz ay yeni özelliklerini tanıttığı Mazda3'ün ardından şimdi de büyük kardeş Mazda6'nın güncellenmiş haliyle karşımızda. Tahmin edileceği gibi yenilikler yine gövde altında.


Görünümünde değişiklik yapılmayan otomobilin gövde renkleri arasına yeni bir füme tonu katılırken iç mekanda direksiyon simidinin daha sportif bir görünüme kavuştuğu görülebiliyor. Isıtma özelliği de bulunan simidin üzerinden renkli ekrana sahip head up display izlenebiliyor. İzolasyonu da iyileştirilen otomobilin donanımına, Mazda3'te olduğu gibi yol tutuşu iyileştiren G-Vectoring Control eklenmiş.

7 yorum:

 1. Her gün düzenli bir şekilde bloga giriyorum. Ve bu 2-3 yıldır aynı. Bil istedim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yani ne yapsin daha başka otomobikker üzerine bilgisini aktariyor işte sekke degil içeriğe bakin .

   Sil
 2. Mazda 3 interior diye verilen resimlerin Mazda 6'ya ait olduğu konuşulduydu bunu da görünce tescillendi böylece. Mazda neden öyle bir şey yaptı anlamak güç, çok amatörce oldu.

  YanıtlaSil
 3. Sayın "Adsız" kod adlı takipçimiz. Araştırmalarımız sonucu tam 753 gündür bloğumuzu takip etmektesiniz. Üstün sadakat madalyanızın adresinize ulaştırılabilmesi için lütfen bu mail adresine ulaşınız: cokta.kimizde@gmail.com

  YanıtlaSil
 4. Şahane araba ama mevcut vergi sistemimiz ile mazdaya ( <1.6 lt ) turbo motor gelmeden bize de ancak fotograflara bakıp iç geçirmek düser. hayat bitecek, şu ülkede yakısıklı bir arabaya binemeden göçecegiz :-( Selamlar. Salih Bora.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bütün Mazda testlerine yazıyorum bunu. 1.5 litre hacimli motorlarına bir turbo uygulamaları lazım artık.

   Sil